Procedury medycyny estetycznej

Cele gabinetu medycyny estetycznej w Szczecinie

Kluczowym celem medycyny estetycznej jest poprawa jakości życia konkretnego pacjenta pod kątem jego atrakcyjności fizycznej. Medycyna estetyczna umożliwia usunięcie niedoskonałości o rozmaitym podłożu, co ma wpływ na wzrost zadowolenia z swojego wyglądu. Tego typu medycyna jest dzisiaj jedną z najdynamiczniej ewoluujących jeśli chodzi o dbanie o urodę. Główne przyczyny tegoż trendu znajdujemy przede wszystkim we wzrastającej świadomości kobiet, które to coraz lepiej uzmysławiają sobie, że upływ czasu jest niestety nieuchronny, ale jego tempo zależy w bardzo dużej mierze właśnie od nas. Przeciwnie do zabiegów plastycznych, medycyna estetyczna ma na celu spowolnić maksymalnie, a częstokroć nieco cofnąć szybko upływający czas. Dodatkowo ingerencja medycyny estetycznej w wygląd jest całkowicie naturalna, pacjentka ma prezentować się młodziej, ale nie dzięki naciągniętej nienaturalnie skórze ale z powodu zabiegów które powodują efekt „zrelaksowanej buzi”.

Medycyna estetyczna oferuje swoim pacjentom szereg różnych zabiegów.

Polegają na: odmłodzenia i ujędrnieniu skóry (głównie na twarzy, niemniej jednak i dłoni czy stóp), zminimalizowania/wypełnienia wszystkich zmarszczek a także bruzd, wypełnienia kości policzkowych, doliny łeż, zredukowania cieni pod oczami, poprawienie kształtu i owalu twarzy, rozjaśnienie przebarwień, zniwelowanie wszelkich blizn powstałych w wyniku trądziku/ blizn pooperacyjnych, eliminacji rozstępów/cellulitu/ nadmiaru tkanki tłuszczowej, poprawa kształtu ust;
zwężenia rozszerzonych porów skóry, zamknięcia rozszerzonych porów skóry,
redukcji nadpotliwości, estetycznego usunięcia rumienia/ tatuaży/znamion/ kolorytu uzębienia, tłuszczaków, brodawek/ zgryzu, leczenia wszelkich objawów trądziku różowatego; zniwelowanie zmarszczek, rozjaśnienie przebarwień, wygładzenie bruzd a także nierówności skóry. Odpowiednie preparaty, o stężeniu wyższym niż dostępne w najpopularniejszych kremach czy nawet w zwykłych gabinetach kosmetycznych przyczyniają się do ogromnej poprawy nie tylko naszego wyglądu, niemniej jednak także ujędrnienia a także wypełnienia skóry na całym ciele. Bardzo ważne są tu przede wszystkim dwa aspekty dla pacjenta: na pierwszym miejscu całkowite bezpieczeństwo stosowania, brak jakichkolwiek komplikacji skorelowanych częstokroć z różnymi zabiegami chirurgicznymi a dodatkowo brak konieczności ograniczenia aktywności – nie ma w tym przypadku konieczności hospitalizacji. Spora większość zabiegów jakie wykonuje gabinet medycyny estetycznej opiera się na zabiegach o nieinwazyjnym charakterze natomiast są one bardziej zaawansowane a także działają niewątpliwie na głębsze warstwy skóry aniżeli taka klasyczna kosmetologia. Zdecydowana większość ludzi ma blizny po przebytym trądziku – przykrą pamiątkę po okresie dojrzewania, którą bardzo często usiłujemy zamaskować grubą warstwa podkładu i dopiero wówczas będziemy mogli się cieszyć gładką buzią. Poszukując szybkiej drogi powrotu do gładkiej cery odkrywamy wszystkie możliwości, które proponuje nam medycyna estetyczna. Jest ona wręcz doskonałym rozwiązaniem do osiągnięcia gładkiej cery poprzez spłycenie takich blizn.

Zabiegi medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna umożliwia całkowicie bezpieczne bezpieczne zabiegi: powiększanie ust Szczecin przy wykorzystaniu odpowiednich żeli wypełniających. Efekty powiększania ust można już zauważyć po wykonaniu zabiegu, który trwa przeważnie od kilku do kilkunastu minut. Zadowalające rezultaty z takiego zabiegu potrafią utrzymywać się od 8 do 12 miesięcy w zależności od indywidualnych predyspozycji organizmu każdego z nas.

Medycyna Estetyczna Szczecin – dermatologiakaszubiak.pl

Miodowa 45
71-497 Szczecin
tel: 576 073 917

Medycyna Estetyczna

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *